Ako nás môžeš podporiť ?

Jednoducho, pomôž nám nájsť budovu alebo priestor v ktorom budeme mať hlavné sídilo ideálne ak ju vlastníš a môžme tam byť za minimum nákladov. Bolo by krásne keby bol svet jednoduchý a vieme, že budovu alebo priestor nám len tak nikto nedá a musíme sa k takémuto zázemiu dopracovať.

Preto nám pomôže aj tvoja pomoc. Môžeš nám pomôcť finančne alebo intelektuálne a pod intelektuálne myslím, to že nás budeš zdieľat na svojich sociálnych sieťach alebo ak chceš oblasť svojej tvorby či už je to maľba, fotka, pesnička alebo divadelné predstavenie priblížiť verejnosti, budeme radi, ak sa nám ozveš aby sme spoločne začali budovať kreatívnu komunitu v podtatranskom prostredí 🙂


Finančná podporadobrovoľný príspevok

Finančne nás môžeš podporiť dobrovoľnou sumou na náš účet ako dar občianskemu združeniu jednorázovo alebo si môžeš nastaviť trvalý príkaz na každý mesiac. Nečakáme žiadne prevratné sumy, práve naopak, sme vďační za každé vaše euro investovnané do nás <3

—> Aby to prispievanie na účet nebolo pofiderné, zriadili sme si účet na www.darujme.sk, čo je platforma vďaka ktorej peniaze prídu zaručene ku nám a nemusíte sa obávať zneužitia údajov ( teraz keď to píšem, to znie práve tak, že budú zneužité ale fakt sa nemusíte obávať )

—> Odkaz na darovaciu stránku: https://socialup.darujme.sk/obnovmearthouse-bba39/

–> Vaše peniaze budú investované napríklad aj do tvorby profesionálnejšej webstránky, lebo ako sami vidíte … toto je katastrofa ( zatiaľ )


Finančná podpora- darujte nám 2% z dane

Okrem dobrovoľného príspevku, je práve teraz obdobie daní a v tejto súvislosti do nás môžeš investovať svoje 2% z dane, ktoré ak sa ich rozhodneš nevyužiť ostanú štátu. Na stránke nášho občianskeho združenia sme pre teba pripravili návod, ako 2% podať link na stánku je v tomto slove.

—> V prípade, že si sa rozhodol/a podporiť nás dvoma percentami z dane, budeš potrebovať nasledovné údaje, aby bolo jasné, na ktorý účet majú lovky pristáť:

Právna forma: Občianske združenie

Názov: SocialUp

IČO: 42330378

Sídlo: Social Up, Švábovce 33, 059 12 Švábovce


Intelektuálna podpora

Vyznie to divne, intelektuálna podpora, viem. Každopádne, podporiť nás môžeš aj inak než finančne! Budeme radi, kde nás budeš zdieľať na svojich sociálnych sieťach. Už o pár dní tu pribudnú vizuály na kampaň pre 2% z dane, ktoré keď budeš zdieľať nepodporíš len nás ale aj našich kamošov, s ktorými robíme spoločnú kampaň. O kom hovorím si môžeš pozrieť tuto.

Okrem zdieľania kampane na 2% budeme radi ak dáš vedieť svojim známym, že v Poprade sa myšlienka Arthouse znova prebúdza k životu. Keďže aj Arthouse závisel na komunite, chceme ľudí spájať a prepájať, čiže ak ty alebo niekto v tvojom okolí niekedy chcel prezentovať seba či svoju tvorbu v Arthouse ale nestihol/la to, daj nám vedieť o sebe vedieť alebo o nás povedz človeku, o ktorom si myslíš, že by s nami chcel spolupracovať a spolu už niečo vymyslíme ( v časti kontakt, pochopiteľne nájdeš kontakt )